Skip to main content

Film produktowy

Film produktowy przedstawia produkt w roli głównego bohatera. Opowiadamy o nim w sposób funkcjonalny, ale jednocześnie ciekawie i kreatywnie. Dostosowujemy się do wybranej przez klienta konwencji, dbając w trakcie produkcji o najdrobniejszy szczegół. Film produktowy może mieć formę prezentacji możliwości produktu, jego zastosowań, jak również prezentować treści takie jak instrukcja obsługi w sposób nowoczesny i przyciągający uwagę.

Film marketingowy może spełniać wiele funkcji, a najważniejszą z nich jest dla nas maksymalna efektywność obrazu odzwierciedlona w sprzedaży produkty. Dlatego staramy się patrzeć przez pryzmat potencjalnego klienta, pokazując produkt dokładnie i uwypuklając wszystkie jego zalety. Przedstawiamy jego funkcjonalność, a także unikatowe elementy. Prezentujemy intensywne kolory, detale, a także dbamy o wyeksponowanie struktury materiału, z jakiego wykonany jest produkt.

Analiza filmów produktowych pod kątem efektywności jest dla nas bardzo ważna, dlatego skupiamy się na pokazaniu najważniejszych i najlepszych cech produktu. Kluczowa jest dla nas atrakcyjność obrazu, dlatego przykładamy uwagę do jakości ujęć. Pracują nad nimi profesjonalni operatorzy, którzy dbają o wyeksponowanie każdego szczegółu produktu.

Oferujemy całościowe przygotowaniu filmów produktowych, dbając również o etap postprodukcji. Tutaj skupiamy się na dynamicznym montażu, a także efektach specjalnych, które wpływają na odbiór prezentowanego produktu. Dzięki temu każde ujęcie pozwala na wytworzenie określonych emocji u odbiorcy, który ma szansę nie tylko dokładnie zapoznać się z funkcjonalnością produktu, ale również „poczuć” jego użytkowanie. Na tym etapie dobieramy również odpowiednią muzykę oraz dbamy o wstawki lektorskie.

więcej o nas
Close Menu

adres

KordianT
tel. 504 447 100

Alexandra
tel. 609 697 342

studio@kordiant.com

office@kordiant.com

ul. Bajkowa 26
71-790 Szczecin

NIP: 253 011 21 85