Skip to main content

o nas

KordianT to zespół profesjonalnych fotografów, retuszerów, stylistów oraz operatorów filmowych, tworzących fotografię kreatywną i filmy produktowe wykorzystywane we wszystkich mediach, w tym w branży e-commerce. Nasze umiejętności dają nam możliwość pełnego zrozumienia klientów, z którymi pracujemy. Wiemy, jak ważna jest idealna prezentacja produktu, dlatego dbamy, by nasze zdjęcia oraz filmy pozwalały na jego efektywną sprzedaż.

Operatorzy oraz cały zespół osób pracujących nad postprodukcją realizują zlecenia zarówno dla dużych producentów, jak i mikro przedsiębiorstw. Aby zmaksymalizować efektywność oferowanych przez nas zdjęć marketingowych, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wspólnie z klientem ustalamy, jak ma wyglądać koncepcja fotografii kreatywnej produktu, jak również poszczególne zdjęcia i filmy.

Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość zdjęć. Przy każdej sesji indywidualnie dobieramy oświetlenie, aby pozwalało na jak najwierniejsze przedstawienie prezentowanych przedmiotów. Przykładamy szczególną uwagę do odwzorowania kolorów, dbając o ukazanie najważniejszych detali produktu. Stawiamy na dobór odpowiedniej koncepcji w fotografii kreatywnej, stawiając na nieoczywiste rozwiązania.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w fotografii żywności, napojów, branży automotive oraz odzieżowej, wiemy jak prezentować produkty, by wzrastała ich sprzedaż. Dzięki zrealizowanym sesjom zdobyliśmy zaufanie klientów, zarówno lokalnych, jak i tych o światowej renomie. Bogate zaplecze sprzętu z najwyższej półki pozwala na wykonywanie wysokiej jakości packshotów. Wciąż dbamy również o rozwój firmy kordianT, zwracając uwagę na podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu.

eCommerce

Dbamy o stworzenie, a także poprawę wizerunku wielu sklepów internetowych, którym zależy na efektownym eksponowaniu swoich produktów. Podpowiadamy, w jakich kompozycjach produkt będzie najlepiej się prezentował, a następnie dobieramy odpowiednią scenografię. Wiemy, jak ważny jest wizerunek, dlatego dostarczamy go w najlepszej jakości.

Klient

Współpraca z naszym zespołem opiera się przede wszystkim na pracy grupowej. Przed przystąpieniem do realizacji każdego z powierzonych zadań, wysłuchujemy klienta, starając się jak najdokładniej odwzorować indywidualne potrzeby przedsiębiorców. Nasi klienci mają również wpływ na postępy w poszczególnych etapach pracy.

Efekt

Finalizacja projektu efekt naszej współpracy. Stworzone przez nasz zespół zdjęcia i filmy mają przede wszystkim na celu przekonanie odbiorcy do zakupu określonego produktu, dlatego też na każdym etapie produkcji stawiamy na efektywność.

Jak to robimy

Podczas zgłoszenia weryfikujemy, czy dany produkt wyróżnia się na rynku. Następnie wykorzystujemy zgromadzoną wiedzę, zarówno w kwestiach technicznych, jak i kreatywnych, która pozwala na pokazanie przedmiotu w sposób konkurencyjny na rynku.

Co robimy

Nasz zespół tworzą profesjonaliści specjalizujący się w trzech etapach produkcji: wykonywaniu zdjęć produktowych, kreatywnych, a także w tworzeniu filmów produktowych dobrej jakości. Tworzymy zdjęcia marketingowe oraz zdjęcia 360 stopni, dbając o opracowanie koncepcji, przez postprodukcję, aż do ostatecznej realizacji zamówienia.

„Czasem najtrudniej jest zrobić najprostsze zdjęcia" - Neil Leifer.

Close Menu

adres

KordianT
tel. 504 447 100

Alexandra
tel. 609 697 342

studio@kordiant.com

office@kordiant.com

ul. Bajkowa 26
71-790 Szczecin

NIP: 253 011 21 85