Skip to main content

Packshot

Fotografia produktowa (inaczej: packshot) to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi fotografii. Technologia wykonywania zdjęć produktowych staje się zatem coraz bardziej zaawansowana. Pozwala to na tworzenie efektownych prezentacji każdego produktu dostępnego na rynku. Współpracujemy zarówno z lokalnymi markami, jak i producentami znanymi na całym świecie, dlatego wiemy, jak dostarczać zdjęcia najwyższej jakości.

Profesjonalny fotograf produktowy potrafi przedstawić artykuł w taki sposób, aby przyciągnąć i jednocześnie skupić wzrok odbiorcy na wystawianym produkcie. Decyzja zakupowa konsumenta podejmowana jest średnio w 2,5 sekundy, co stanowi za krótki czas na przeczytanie opisu produktu. Dzięki temu klient ocenia ofertę sklepu na podstawie walorów wizualnych, a w szczególności na podstawie zdjęć reklamowych produktów. 

Umiejętna fotografia produktowa opiera się na bardzo dobrej jakości packshotów.  Zdjęcia powinny prezentować najwyższe walory wizualne artykułów, a także kompletność produktu – ważne, aby klient nie musiał się domyślać, jak wygląda przedmiot, dlatego należy mu go przedstawić z każdej strony. Jako specjaliści z firmy kordianT zatem, jak ważnym elementem promocji są zdjęcia, dlatego prezentujemy produkty, skupiając się na dokładnym odwzorowaniu detali oraz kolorów. Kierujemy się dewizą, że szczegół tworzy całość.

Dbamy o przedstawienie parametrów technicznych produktu, dlatego packshoty wykonujemy na gładkim, białym tle. Dzięki temu uzyskujemy możliwość odtworzenia rzeczywistych właściwości przedmiotu, dbając o jak najwyższą jakość zdjęcia. Pozwala to na uzyskanie wrażenia nie tylko wizualnego ze strony klienta, ale również sensualnego, dzięki czemu odbiorca może niemalże „poczuć” produkt.

Na wysokim poziomie jest również jakość naszych usług. Każde powierzone zadanie traktujemy indywidualnie, dbając o potrzeby klienta. Jesteśmy elastyczni, dlatego umożliwiamy tworzenie zdjęć pojedynczo, jak również w sekwencjach czy grupach, pozwalających przedstawić funkcjonalność produktu z każdej strony. Wykonywane przez nas packshoty poddajemy profesjonalnej postprodukcji.

więcej o nas
Close Menu

adres

KordianT
tel. 504 447 100

Alexandra
tel. 609 697 342

studio@kordiant.com

office@kordiant.com

ul. Bajkowa 26
71-790 Szczecin

NIP: 253 011 21 85