Skip to main content

Fotografia kreatywna

Fotografia kreatywna umożliwia tworzenie całej koncepcji produktu. Pozwala to umieścić w niej przedmiot w taki sposób, aby wzbudzał nie tylko odczucia estetyczne klienta, ale również emocje. To właśnie one mają prowadzić do wykreowania chęci posiadania określonego produktu.  Dzieje się to poprzez umiejętne przedstawienie zastosowania i możliwości wykorzystania danego artykułu.

Wysokiej jakości zdjęcia produktowe zwiększają konwersję trzykrotnie w stosunku do zdjęć wykonanych przez fotografów, niespecjalizujących się przedstawieniach tego typu. Zatem to, jak prezentowany jest dany produkt, ma ogromne znaczenie dla konsumenta podczas podejmowania decyzji o zakupie. Jak wynika z danych e-Bay, jedna profesjonalna fotografia zwiększa szanse sprzedaży o 2%.

Kreatywna fotografia przedmiotów opiera się na aranżacji produktu w dedykowanej przestrzeni. Dzięki temu w oczach potencjalnego klienta produkt ma szansę zaistnieć w określonym kontekście. Przyczynia się to do wytworzenia potrzeby konsumenta do jego posiadania. Aranżacja, w której zostaje przedstawiony przedmiot, ma na celu poruszenie uczuć odbiorcy i skłonienie do wyboru danego produktu. Nowoczesne rozwiązania i innowacyjne podejście fotografii kreatywnej znacznie ułatwiają sprzedaż w Internecie. Profesjonalne zdjęcia reklamowane produktów pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji, a nowatorskie podejście daje szansę na zaistnienie działalności na rynku.

Jako zespół firmy kordianT dbamy o to, aby nasze pomysły były oryginalne i nowatorskie na rynku. Staramy się wybrać jak najlepszy sposób prezentacji danego produktu i aranżacji. Przedstawiamy go tak, aby był dostosowany do konkretnych zastosowań przedmiotu. Posiadamy sprzęt z górnej półki, dzięki czemu nasza fotografia kreatywna cechuje się innowacyjnymi rozwiązaniami. Dbamy o kompozycję, jak i odpowiednie przedstawienie szczegółów.

więcej o nas
Close Menu

adres

KordianT
tel. 504 447 100

Alexandra
tel. 609 697 342

studio@kordiant.com

office@kordiant.com

ul. Bajkowa 26
71-790 Szczecin

NIP: 253 011 21 85